R-Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gameplay CaTaLyN

3 posters

Go down

gameplay CaTaLyN Empty gameplay CaTaLyN

Post by CaTaLyN Sun 12 Jan - 13:40:20

CaTaLyN
CaTaLyN
Private First Class
Private First Class

Messages : 4


Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by flocea72 Sun 12 Jan - 17:30:22

acum o sa astepti...
flocea72
flocea72
Private First Class
Private First Class

Messages : 5


Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by JaJe Mon 13 Jan - 8:52:12

Uitandu-ma la clipurile tale, observ scoreboard-ul. Deci clar nu ai folosit UAV permanent sau wh. Am vazut unele faze cum te-ai intors tragand prin pereti ca si cum ai avut impresia ca cineva era in spatele tau (desi nu era nimeni acolo). Asta mi-a confirmat ca te bazezi pe sunet. Dar nu inteleg asta:

CaTaLyN wrote:
In clipul asta incerc sa-mi dau seama cum de l-ai vazut pe ala in minutul 1:43? L-ai omorat pe MarshallEricson imediat la spawn, cand in zona unde era spawn era si fum. Ai tras inainte sa il vezi. cum explici asta?
JaJe
JaJe
R-GAME OWNER
R-GAME OWNER

Messages : 432


http://r-game.masterforum.biz

Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by CaTaLyN Mon 13 Jan - 10:21:34

Din experienta stiu ca in 80% din cazuri e cineva acolo,cunosc harta asta si stiu ca trebuie sa ma uit sus cand ma apropii de cele 2 cladiri fiindca altfel sunt mort. Cateodata trag chiar daca nu vad pe nimeni(asa fac pe toate hartile in locurile unde stiu ca ceilalti se mai opresc sa traga),dar nu e cazul aici,de vreo 2 ori am vazut ca era cineva acolo(vezi 1:24) dar nu am apucat sa trag,stiam ca trebuie sa fiu atent,iar daca te uiti cu atentie il poti vedea cand se misca spre margine chiar pana sa trag,am vazut putina miscare si am tras,din reflex. Bineinteles a fost si ceva noroc. Oricum,ce hack ai putea folosi in situatia asta?
CaTaLyN
CaTaLyN
Private First Class
Private First Class

Messages : 4


Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by JaJe Mon 13 Jan - 10:37:02

Din minutul 1:24 pana in minutul 1:43 e o diferenta de 19 secunde. Ceea ce face aproape imposibil sa fie acelasi jucator in acelasi loc, mai ales dupa dimensiunea hartii si numarul de jucatori activi in acel moment. Fie a abandonat postul, fie a murit.

In orice caz. Videoclipul este autentic, ai aratat de mai multe ori scoreboard-ul, ai respectat conditiile impuse, uitandu-ma din clip mi-am dat seama ca te bazezi foarte mult pe sunet, chiar si la unele faze cand ai tras in zone in care nu era nimeni. Poate ca ti s-a parut sa auzi niste pasi venind din spatele tau, cand defapt era din dreapta ta. Ai un ochi foarte bine dezvoltat, observi foarte bine miciile detalii, ceea ce foarte putini au aceasta calitate.

Video-ul demonstreaza ca nu ai nici Permanent UAV si nici WallHack. Daca ai fi avut Aimbot sau No recoil, se observa fara nevoia de a face video-ul.

Poti juca in continuare pe Server fara probleme. Ai Ban-ul scos pe numele "CaTaLyN".

//Caz inchis Judge
JaJe
JaJe
R-GAME OWNER
R-GAME OWNER

Messages : 432


http://r-game.masterforum.biz

Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by CaTaLyN Mon 13 Jan - 11:08:39

ok. multumesc
CaTaLyN
CaTaLyN
Private First Class
Private First Class

Messages : 4


Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by flocea72 Mon 13 Jan - 11:26:58

dupa cum ai vazut Banul ti-a fost scos...acum te intreb eu sincer ..,nu era mai bine sa faci pur si simplu ce ti-am cerut fara sa o lungim atat? era f. simplu si rezolvam in mai putin de 1 zi...nu? Din cate imi dau seama iti place serverul nostru..si stai linistit ca nimeni nu are treaba ..respecta doar regulile si pe ceilalti jucatori...sin crede-ma ca sunt f sincer cand iti spun ca nu intereseaza pe nimeni scorul sau cat de bine joci..mai alec pe mine care oricum nu pot juca bine din cauza netului ..dar cel putin pot sa am grija sa fie liniste si armonie pe server..Spor la joc in continuare!
flocea72
flocea72
Private First Class
Private First Class

Messages : 5


Back to top Go down

gameplay CaTaLyN Empty Re: gameplay CaTaLyN

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum